Mavi Kantaşı, kırmızı jasper fosil taş doğal Yeşim yem malzeme DİY takı orijinal taş 02 oyma ve işleme

₺1 155.89
  • o1019
  • Stokta var


İpuçları: %100 BİZİM tür Fotoğraf çekiminde, ama ışığa göre çekim etkisi düşünüldüğünde, küçük bir renk olacak, farklı monitör renkli ekran ek olarak pro rengi farklı, tamamen kabul edilemez olacak-lütfen dikkatli bir şekilde vurdu. Renk Aman kaliteli bir sorun değildir. Kişisel manuel ölçüm, ölçüm yöntemleri için başka bir Bebek Boyutu her kişi, çünkü yaklaşık 2-5 mm hata olacaktır. Boyutu hatası Oh sorunları kalitede ait değil!

Her gün yeni dükkanı, bize imi lütfen! ** ** Mineral Wanbao

1 cm3 referans (Şekil küçük blok)Mineral Adı: kırmızı jasper

Kökenli: Guangxi Tek Kullanımlık Tıbbi Malzeme

Numaralandırma: jxy02

* 0.7 cm boyutu: 5.9 * 4.1

Ağırlık: 46.0 g

Boyutu, kendi hareketleri Kazakistan altına bir cetvel alabilir bu çok önemli: Lütfen dikkat. Makro çekim nesnenin kendisi daha büyük görünecektir.

Tabanlı kırmızı jasper, kuvars Weiqing Ridge Dağları, Batı yamaç alan tek kullanımlık tıbbi malzeme ilçesinde kırmızı jasper doğal damarları; kırmızı jasper kapsamlı mineral bileşimi, bazı yüksek demir ve düşük maliyetli demir de dahil olmak üzere, test ettikten sonra, (Komple) kimyasal bileşimi silikon dioksit, onların 70% -80%, demir oksit (Fe2O3 + FeO) 10% -15%; diğer maddeler (örneğin Al2O3, Mobil, K2O, Na2O, CaO, vb.) Böyle kalsedon, kuvars gibi renkli silisli minerallerin %5 -8%; büyük kaya kompozisyon, küçük, kompakt yapısı parçacıkları, 1 kırılma indeksi, 6,5 2,7-2,95 g / cc-7.0, bağıl yoğunluk sertlik Mohs. Avantajları: demir oksit renk yüksek fiyat olduğundan, bu yüzden havada oksitleyici ortam hiç kalabilir. Sabuntaşı çok daha kararlı. Asit erozyonunun da giymek özellikle silisli mineraller, hava sertlik, zor, kolay değil maalesef.

Dikkat etmesi gerekiyor: doğal taş mükemmel değil, küçük çukur kırmızı jasper, trahom ve benzeri türden bir şey bir görünüm almış çok açılı görüntü, Eğer kabul, kaçırılmayacak net değil bir kusur varsa resme dikkatlice bakmak olacak.

* Tüm resimleri ayni alınır * * lütfen sonuna ***emin satın


  • Meta formu: Kaba
  • Kristal morfolojisi: Diğer

  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Ağırlık: 2.0kg (4.41lb.)
  • Paket Boyutu: 4cm x 4cm x 3cm (1.57in x 1.57in x 1.18in)

Etiketler: Yeşim oyma, doğal taş, Yeşim doğal, Ucuz jade oyma, Yüksek Kaliteli doğal taş, Çin Yeşim doğal Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler